Aktuality ze školní jídelny

Zvýšení cen stravného

V příloze naleznete navýšení cen stravného v mateřské škole od 1.9.2023.

Zvýšení cen stravného

Zvýšení cen stravného v MŠ Štědřík od 1.5.2023 školní rok 2022/2023

Zvýšení cen stravného

Zvýšení cen stravného

navyseni_stravneho_od_01_01_22.pdf

Nové nápoje v jídelníčku

Vážení strávníci,

abychom rozšířili nabídku kvalitních studených i teplých nápojů, zařadili jsme do jídelníčku výrobky od jedné české rodinné firmy s letitou tradicí, která má širokou nabídku právě tohoto sortimentu.

Můžeme se těšit na 100% mošty z českých sadů a nápoje s vyváženým obsahem zeleninové a ovocné složky obohacené o vitamín C a vlákninu bez syntetických barviv, umělých sladidel a konzervantů.

Z teplých nápojů zařazujeme ovocné sypané čaje, které krásně voní a jsou plné chuti, např. Švestkové překvapení nebo Lesní skřítek. Další novinkou budou kávovinové nápoje z praženého ječmene, žita a čekanky přirozeně bez kofeinu a kakaové nápoje se sníženým obsahem tuku z kvalitního kakaového prášku.

Věříme, že tento výběr nápojů z kvalitních surovin bez barviv a konzervantů zpestří jídelníček vašich dětí.

Platba inkasa - Důležité upozornění

Upozorňujeme, že inkasní platby se strhávají nejpozději do 6. dne v měsíci.

V případě, že uvidíte na svém účtu zamítnuté inkaso, prosíme obratem uhraďte inkasovanou částku na stravovací účet mateřské školy: 2181107868/8040 pod Vaším v.s., popřípadě kontaktujte vedoucí školní jídelny.

Upozorňujeme, že v případě záporných kont strávníků není možné dodatečně přihlásit stravu prostřednictvím webu. Neodhlášená strava je účtována.

Děkuji Petra Trnovcová

vedoucí školní jídelny

Vedoucí školní jídelny - úřední hodiny

VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY

ÚŘEDNÍ HODINY

PONDĚLÍ 12:30 – 13:00

STŘEDA 7:00 – 8:30

Ostatní dny po domluvě.

Luštěniny

Luštěniny - cizrna

lusteniny_1.pdf

Chyba v systému

Vážení strávníci,

omlouváme se za komplikace vzniklé odstávkou systému. Při jeho restartu došlo k načtení dvou plateb současně, tj. za měsíc leden i únor.

Děkujeme za pochopení.

Nabídka jídel pro školáky

Vzhledem k tomu, že se blíží konec naší dlouholeté spolupráce, budou mít děti ze základní školy v měsíci dubnu a květnu možnost vybrat si oběd z nabídky pěti jídel, které nejdou běžně zařazeny v jídelním lístku.

Mezinárodní kuchyně

Od začátku školního roku jsme zařadili do jídelníčku dny mezinárodní kuchyně. Každý měsíc se  děti mohou seznámit s jidly jiných národností. V únoru tak ochutnáme jídlo od našich sousedů z Rakouska.